• بیشترین کلیک شده‌ها

  • هیچکدام
 • Advertisements

آقای خامنه‌ای! به خاطر قران به این عکس‌ها نگاه کنید و قدری خجالت بکشید

اين سخنان را که می‌خوانيد خودتان را در کره‌ای ديگر فرض می‌کنيد نه ايران! انگار نه انگار در همين نزديکی‌ها در سياهچال‌های مخوف ولی امر مسلمين جهان، بازجوهای مسلمان پيشانی پينه بسته، به ملت عزيز ايران تجاوز می‌کنند و امت بزرگ اسلام را مجبور می‌کنند اعتراف کند که با برگ‌های قرآن خود را در مستراح تميز می‌کرده است.

خبر نگاران سبز–اخیرا ولی امر مسلمین جهان، که در روز  ۲۹ خرداد دستور آتش به مردم خود را صادر کرد و از آن زمان تا امروز سراسر ایران در بند و درد و رنج است به کار نشده در آمریکا (یعنی اقدام لغو شده یک کشیش برای آتش زدن قران) واکنش نشان داده است و با وصل کردن این حادثه صورت نگرفته به جریان کتاب آیات شیطانی ضمن منحرف کردن توجه‌ها از ظلم‌های بی‌شماری که حکومت خود وی به نام اسلام و قران بر مردم شریف و فهیم ایران وارد کرده،‌ کاریکاتور خنده‌داری از فتوا دادن آیت‌الله خمینی نیز بشود.

وی که مشروعیتش در پیشگاه مردم ایران نیز از دست رفته است با خطاب قرار دادن امت بزرگ اسلام می‌گوید: «ملت عزيز ايران ـ امت بزرگ اسلام! اهانت جنون آميز و نفرت انگيز و مُشمئز کننده به قرآن مجيد در کشور آمريکا که در سايه امنيت پليسی آن کشور اتفاق افتاد حادثه تلخ و بزرگی است که نميتوان آن را تنها در حدّ يک حرکت ابلهانه از سوی چند عنصر بی ارزش و مزدور به حساب آورد. اين يک اقدام محاسبه شده از سوی مراکزی است که از سال‌ها پيش به اين طرف، سياست اسلام هراسی و اسلام ستيزی را در دستور کار خود قرار داده و با صدها شيوه و هزاران ابزار تبليغاتی و عملياتی، به مبارزه با اسلام و قرآن پرداخته‌اند. اين حلقه‌ ديگری از زنجيره ننگينی است که با خيانت سلمان رشدی مرتد آغاز شد و با حرکت کاريکاتوريست خبيث دانمارکی و دهها فيلم ضد اسلام ساخته شده در هاليوود ادامه يافت و اکنون به اين نمايش نفرت انگيز رسيده است. پشت صحنه اين حرکات شرارتبار چيست و کيست؟»

اين سخنان را که می‌خوانيد خودتان را در کره‌ای ديگر فرض می‌کنيد نه ايران! انگار نه انگار در همين نزديکی‌ها در سياهچال‌های مخوف ولی امر مسلمين جهان، بازجوهای مسلمان پيشانی پينه بسته، به ملت عزيز ايران تجاوز می‌کنند و امت بزرگ اسلام را مجبور می‌کنند اعتراف کند که با برگ‌های قرآن خود را در مستراح تميز می‌کرده است.

چنان از دست‌های پشت پرده رسانه‌ها خبر می‌دهید که انگاری همين چند ماه پيش همين دست‌های پشت پرده را نديدید که چطور کارناوال عاشورای ۸۸ و اهانت به عکس رهبر پيشين کشور را در بوق و کرنا کرد؛ انگار هيچ وقت معظم له نه اخباری شنيده نه چيزی ديده از ۲۲ خرداد سال پيش تا امروز که چه بلاها بر سر ملت عزيز ايران آمد و چه گل‌هايی که بيگناه پرپر شدند به دست مزدوران جنابعالی.

رهبر غيرت‌دار ج.ا. حرکات شرارتبار عده‌ای مزدور لباس شخصی را نديدید که چگونه بی محابا به خانه شيخ شجاع حمله کردند؟ يعنی نمی‌دانید پشت پرده اين صحنه ها چيست و کيست؟ آن چند نفر در آمریکا مزدور، این چند صد نفر که پنج شب پیاپی خانه را محاصره داشتند چه هستند و که هستند؟ يعنی نمی‌دانید چه کسانی هر سال جوانان مردم را در کوی دانشگاه به خاک و خون می‌کشند؟ يعنی  نمی‌دانید چرا روح الامينی‌ها شهيد شدند؟

يعنی نمی‌دانید چرا حمزه کرمی‌ها، نوريزادها، سحرخيزها، مومنی‌ها، نبوی‌ها و … که مفاخر ايران زمينند اکنون دربند و گرفتار حکومتی هستند که برای آتش گرفتن چند برگ کاغذ فرياد وا اسلاما سر می‌دهد ولی در خلوت زندان‌های خود آن کار ديگر می‌کند؟

آقای خامنه‌ای، ای کاش فصل الخطابی را کنار می‌گذاشتيد و فرياد وا اسلامای خود را بر سر کسانی می‌زديد که اينگونه بر تمامی قانون‌ها و اصول اوليه انسان بودن می‌شورند و جوانان و عزيزان مردم را به خاک و خون می‌کشند. ای کاش فرياد عدالت خواهی شما بر سر کسانی بود که در بيدادگاه‌های شما، حق را باطل و باطل را حق می‌کنند .

شايد در اين مدت کم باقيمانده کمی از بار گناهانتان کم می‌شد. وقت تنگ است، تا دير نشده از راه سياه خود برگرديد. براستی، آقای خامنه‌ای، اگر پشت داستان قران آتش نزدن، دولت آمریکاست، پشت کشتار و تجاوز به جوانان ایران کیست؟
آقای خامنه‌ای، به خاطر قران به این عکس‌ها نگاه کنید و قدری هم خجالت بکشید.

Advertisements

16 پاسخ

 1. خجالت؟

 2. قرآن سالهاست که بر سر نیزه رفته ،و کسی قرآن ناطق رانمیبیند.

 3. امروز هم كه سخنرانيه عاليجناب از تلويزيون پخش شد كه ولي امر مسلمين؟!!!! خطاب به ملت ايران و تماميه مسلمانان جهان!!!! امر فرمودند به عنوان يك فريضه ديني (يعني ايشان فتوا دادند!!؟؟) بايد به مسلمانان سيل زده پاكستان كمك كنند.
  و هنگامي هم كه به مطلب روزه داري آنها رسيدند در اين شرايط سخت بغضي گلوشان را فشرد!!
  آخه از خدا بي خبر من و خونوادم عمري مثل سيل زدها زندگي كرديم اون موقع تو چه غلطي مي كردي؟

 4. از خواندن نامه‌های خطاب به خامنه‌ای خوشم نمیاد چون:
  ۱. مربوط به یکی دیگه هستند به من مربوط نیست
  ۲. گیرنده هرگز آنهارا نخواهد خواند
  ۳. فرستند در موضع مظلوم است و گیرنده در موضع ظالم و خوب این صورت خوشی نداره.

 5. پناه ميبرم به خداوند پاک و دوستدار راستي از شر کذب باطنان راست نما. آخر ريا تا به کي؟…

 6. يکي نيست بهش بگه آخه خباثت محض تو که انقدر از ملتت دزديدي يه عده شون دارن از گرسنگي ميميرن به تو چه کمک به پاکستان؟ لابد واسه هاپولي کردن کمکهاي مردمي هم نقشه کشيدي!

 7. چرای پای قرآن رو وسط میارید آخه؟
  آخه قرآن که معجزه اسلام است
  آخه قرآن که معجزه رسول اکرم و رفقاش است…
  آخه قرآن که راهنمای کامل روابط زناشویی است
  آخه قرآن چیه ؟؟؟
  کبلو چند؟

 8. بريد قدر کشورتون رو بدونيد که يه مشت عوضي از اون ور دنيا نتونتسن توش هيچ غلطي بکنن.

  قدر امنيتتون رو بدونيد. اگه شما هم اينور آب بوديد مي‌ديديد که پدرسوختگي يعني چي.

  قدر رهبرتون رو بدونيد که اقلا کشورتون رو از تجاوز عوضيا نگه داشته و شب خواب راحت داريد….

  • **** کدوم آرامش و امنیت منظورت همون که تو روز روشن دختر مردم رو به قصد کشت میزنن یا اونیکه شب میریزن تم در خونه مردم فوش میدن یا اونیکه جوانای مردم رو تو زندان میکنن؟
   ***

 9. ببينيد هم من هم خيلي از بچه هاي دهه 50 و 60 ايران زمين به داشتن چنين رهبر شجاع و عادلي كه دست هرچي آدم وطن فروش و بيگانه است رو از اين مملكت كوتاه كرده افتخار ميكنيم
  مرگ بر وطن فروش خائن
  مرگ بر منافق

  • میتونید یه چندتا از این «عدالت» هایی که فرمودید نام ببرید ؟!

  • شیمت جان شما هم مثل اون دوستت داری …. میزنی ها آخه …. دست بیگانه کوتاه شده یا اینکه در حال حاضر هر چی داریم تو دست بیگانه است بابا شماها یا خیلی … تشریف دارین یا دوست دارین که مردم خر فرضتون کنن.
   شماها والا ساکت شید هم واسه خودتون بهتر هم واسه ما که مجبور نشیم به شماها جواب بدیم عصاب خودمون و بقیه رو خورد کنیم.

 10. آزادی نزدیک است…

 11. ازادی نزدیک است تحمل کن رفیق!

 12. درود بر آزادی
  سلام بر دموکراسی
  زنده باد حقیقت.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: