• بیشترین کلیک شده‌ها

    • هیچکدام
  • Advertisements

کروبی: کنش‌گران جنبش فعال باشند؛ وضعیت قطعا به این شکل نخواهد ماند

«ناراحت نباشيد! وضعيت اداره حکومت قطعا به اين شکل نخواهد ماند. اين اتفاقات می‌گذرد و سرافرازی و پيروزی برای ملت ايران رقم خواهد خورد. همانطور که ديديد نظامی‌گری از طريق عده‌ای اوباش بسيجی‌نما و برخی جيره‌خواران و ايجاد محدوديت برای امثال بنده، آقای موسوی، خانم رهنورد و اعضای خانواده‌های ما و ديگر فعالين و کنشگران سياسی، نه تنها به ضرر انحصارطلبان تمام شد، بلکه نشان داد برخلاف ادعای آنان مبنی بر کنترل و حذف جريان منتقد، جنبش چنان ريشه‌ای در بطن جامعه دوانده است که به ناچار دست به چنين حرکت‌های ايزايی می‌زنند.

به گزارش خبرنگار تغيير، حجت السلام والمسلمين مهدی کروبی ضمن ابراز نگرانی از نهادينه شدن تهمت زنی و دروغ گويی گفت: متاسفانه در فضای غبار آلود دروغگويی و ترويج خرافه پرستی، امنيت روانی و اجتماعی از بين می‌رود و جامعه با بحران های متعددی مواجه می‌شود؛ به خصوص که مردم به همت مديريت جهانی آقايان، با مشکلات جدی معيشتی و اقتصادی مواجه هستند.

مهدی کروبی با اعضای سازمان جوانان و دانشگاهيان حزب اعتماد ملی ديدار و گفت و گو کرد. دبير کل حزب اعتماد ملی در اين ديدار صميمی خطاب به جوانان گفت: «اين وضعيت قطعا ماندگار نيست و به اين شکل نمی‌ماند و شما جوان‌ها با اميد و با نشاط برای آينده برنامه ريزی داشته باشيد. چرا که قطعا آينده از آن شما جوانان است.»

وضعيت اداره حکومت قطعا به اين شکل نخواهد ماند
مهدی کروبی در واکنش به ناراحتی اعضای سازمان جوانان نسبت به بی‌حرمتی و حمله به منزل ايشان، گفت: «ناراحت نباشيد! وضعيت اداره حکومت قطعا به اين شکل نخواهد ماند. اين اتفاقات می‌گذرد و سرافرازی و پيروزی برای ملت ايران رقم خواهد خورد. همانطور که ديديد نظامی‌گری از طريق عده‌ای اوباش بسيجی‌نما و برخی جيره‌خواران و ايجاد محدوديت برای امثال بنده، آقای موسوی، خانم رهنورد و اعضای خانواده‌های ما و ديگر فعالين و کنشگران سياسی، نه تنها به ضرر انحصارطلبان تمام شد، بلکه نشان داد برخلاف ادعای آنان مبنی بر کنترل و حذف جريان منتقد، جنبش چنان ريشه‌ای در بطن جامعه دوانده است که به ناچار دست به چنين حرکت‌های ايزايی می‌زنند.»

مبارزه با دروغ گويی و خرافه پرستی، به حضور تک تک ما نيازمند است
دبير کل حزب اعتماد ملی با تاکيد بر اينکه يکی از اقدامات مهم در شرايط فعلی، اطلاع رسانی به مردم است، گفت: رسانه‌ها و سايت‌های دولتی مدام در حال دروغ گويی و شايعه پراکنی هستند و اگر بخواهيم به همه آنها پاسخ بدهيم بايد هر روز ده‌ها جوابيه بنويسيم.

وی با ابراز نگرانی از عادی شدن اهانت و دروغ در جامعه، تاکيد کرد: در امر اطلاع رسانی بايد از همين حداقل فضايی که داريم نهايت استفاده را ببريم. مبارزه با دروغ گويی و خرافه پرستی که متاسفانه هر روز شاهد افزايش اين رويه خطرناک هستيم، آسان نبوده و نيست و ما همه بايد در اين زمينه تلاش بيشتری کنيم. اين مبارزه به حضور تک تک ما در امر آگاهی بخشی و اطلاع رسانی مردم، نيازمند است.

دروغگويی و ترويج خرافه پرستی، امنيت روانی و اجتماعی جامعه را از بين می برد
رييس مجالس سوم و ششم در ادامه افزود: من نگران عادی شدن اينگونه رفتارها، اهانت‌ها و دروغ گويی‌ها هستم. مطمئنا اين نوع رفتارهای خشونت‌آميز، حيف و ميل کردن بيت المال برای اثبات دروغ‌گويی‌های افراد متوهم، ترويج خرافه پرستی در ابعاد گسترده، حمله به حريم شخصی آيات عظام و اشخاص، بگير و به بندها به بهانه‌های مختلف، صدور و اجرايی کردن احکام سنگين قضايی برای متهمان بدون رعايت تشريفات قانونی و ديگر برخوردهايی که همه ديده‌ايم و شنيده‌ايم و لمس کرده‌ايم، تاثير مناسبی بر جامعه نخواهد داشت.

متاسفانه در چنين فضايی، امنيت روانی و اجتماعی از بين می‌رود و جامعه با بحران‌های متعددی مواجه می‌شود. به خصوص که مردم به همت مديريت جهانی آقايان، با مشکلات جدی معيشتی و اقتصادی نيز دست و پنجه نرم می‌کنند.

وی در ادامه تصريح کرد: اين وضعيت قطعا ماندگار نيست و به اين شکل نمی‌ماند و شما جوان ها با اميد و با نشاط برای آينده برنامه ريزی داشته باشيد. چرا که قطعا آينده از آن شما جوانان است.

به گزارش خبرنگار ارسالی سايت تغيير، در ابتدای اين ديدار، اعضای سازمان جوانان و دانشگاهيان حزب اعتماد ملی با محکوم کردن حمله سازماندهی شده به منزل مهدی کروبی و ايجاد محدوديت برای رهبران جنبش مردمی ايران، تحليل‌های خود را از شرايط موجود کشور ارائه داده و نسبت به وضعيت موجود ابراز نگرانی کردند.

سيدباقر اسکويی، مشاور دبيرکل و رئيس سازمان جوانان و دانشگاهيان حزب اعتماد ملی نيز طی گزارشی، روند فعاليت‌های اين سازمان را تشريح و به دبيرکل حزب ارائه کرد. وی همچنين با انتقاد از عملکرد دولت، بحران‌آفرينی پی در پی دولت در عرصه داخلی و بين المللی را در راستای براندازی نظام ارزيابی کرد و تداوم اين رويه مشکوک را بر خلاف مصالح و منافع ملی برشمرد.

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: